|


|


|

KARS TARIMA DAYALI İHTİSAS BESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SANAYİ PARSELLERİ İHALE İLANI

Mülkiyeti Kars TDİ Besi OSB'ye ait aşağıda tabloda belirtilen parseller OSB Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği hükümleri ile Müteşebbis Heyet'in belirlemiş olduğu arsa tahsis ve satış prensiplerine göre ve Kars TDİ Besi OSB’nin kuruluş protokolünde belirlenen sektör grubu olan...

KARS TARIMA DAYALI İHTİSAS BESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SANAYİ PARSELLERİ İHALE İLANI Duyurular

Mülkiyeti Kars TDİ Besi OSB'ye ait aşağıda tabloda belirtilen parseller OSB Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği hükümleri ile Müteşebbis Heyet'in belirlemiş olduğu arsa tahsis ve satış prensiplerine göre ve Kars TDİ Besi OSB’nin kuruluş protokolünde belirlenen sektör grubu olan “Tarıma Dayalı İhtisas Besi OSB”ne uygun faaliyet gösteren "Üretim ve İmalat yapmak şartı ile sanayi faaliyetlerinde kullanılmak üzere avans olarak 64,25 TL/m2" belirlenen muhammen bedel ile açık artırma usulü ile ihale edilmek suretiyle katılımcılara tahsis edilecektir.

İhale 10.02.2021 Çarşamba günü saat 14:00'da Kars Valilik Kar Toplantı Salonunda  yapılacaktır. İhale için istenilen evrakların olduğu zarf en geç 10.02.2021 Çarşamba Günü saat 14:00'a kadar Cumhuriyet Mahallesi Şehit Yusuf Bey Caddesi No: 20 adresinde bulunan Kars Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi Bölgesi yetkili birimine teslim edilecektir.

Parsellerin tahsis işlemi TDİ Besi OSB Yönetim Kurulu huzurunda açık artırma yöntemi ile yapılacaktır. İhaleye yüzölçümü en küçük parselden başlanacaktır. Katılımcılar muhammen bedelden aşağı olmamak üzere tekliflerini sözlü olarak sunacaklardır. Açık artırma sonucunda en yüksek teklifi eden katılımcıya ihale edilmek suretiyle arsa tahsis edilecektir.

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ...

DİLEKÇE FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...